Дубенська восьмикласниця перемогла у Всеукраїнському конкурсі

Дубенська восьмикласниця перемогла у Всеукраїнському конкурсі

З 27 по 31 березня у місті Біла Церква, що на Київщині, проходив IV етап ХХХІ Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Про це йдеться на сайті гімназії, де навчається дівчина.

Впродовж чотирьох днів діти з усіх куточків країни (загалом 151 учасник із 24 областей України) демонстрували не лише поглиблене знання програмового матеріалу, а й віртуозне володіння художнім словом та мистецькою творчістю.

Представницьке журі, до складу якого входили науковці провідних вишів країни, методисти та кращі вчителі України, назвало прізвища найкращих юних мовознавців.

Серед переможців – учениця 8-А класу Дубенської гімназії №2 Анна Повх. Аня, яка щороку зростала перемогами і творчим злетом на різноманітних конкурсах, олімпіадах (абсолютний переможець ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика 2013-2016 р. та переможець Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка 2013-2014 р.), нагороджена дипломом ІІ ступеня. Вчитель української мови і літератури — Світлана Момотюк.

1630

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...