Із Всеукраїнського турніру дубенські боротьбисти повернулися з медалями

Нещодавно в м. Ковелі (Волинська обл.) відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед старших і молодших юнаків та дівчат, у якому взяли участь 25 команд з різних областей України та спортсмени національної юнацької збірної команди Польщі. Загальна кількість учасників — 275 спортсменів.

Як повідомив директор районної спортивної школи Іван Ілюсь, вдало на цих змаганнях виступили вихованці Дубенської районної спортивної школи та міського Будинку дітей і молоді, завоювавши три срібні та дві бронзові нагороди. Найкраще з місцевих борців виступив Руслан Самолюк (до 84 кг), який, вигравши дві сутички, у фіналі поступився по балах призеру Польщі і отримав срібну медаль (тренер Іван Ілюсь).

Успішно на цих змаганнях виступили дебютанти подібних змагань, студентки Вищого училища культури Наталія Біляк (до 70 кг) та Кот Галина (до 65 кг), які також вибороли срібні медалі. Бронзові нагороди здобули: Сергій Надеін (50 кг) та Ілля Климчук (до 26 кг) (тренер Степан Ілюсь).