"Тепле" малювання

В рамках Європейської ініціативи – «Угоди мерів», до якої Дубно приєдналось у 2013 році, в місті заплановано проведення Днів сталої енергії 19-25 червня 2017 року.

Дубенська міська рада планує провести конкурс малюнків на тематику енергозбереження. Цей захід проводитиметься серед загальноосвітніх шкіл міста, яких у нас 7. Виставку буде організовано у Будинку дітей та молоді. У приміщенні будуть розміщені прислані (надані) на конкурс малюнки за віковими категоріями учасників – молодші, середні, старші класи. Для відвідувачів плануємо передбачити можливість голосувати за якусь роботу у кожній віковій категорії безпосередньо на місці події, так і на сторінці Фейсбук «Дубно – влада онлайн», де розміщатимуться фото малюнків.

Буде визначено 9 переможців – по 3 призових місця в кожній віковій категорії. Переможці та їх школи отримають призи у вигляді інформаційної літератури з тематики енергозбереження.

1632

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...