Велозмагання на острівку

Велозмагання на острівку

21 квітня на території відпочинкової зони “Острівок” проведено змагання з велотуризму серед юнаків та дівчат м.Дубно, присвячені пам'яті Валерія Чужди. Змагання проходили на трасах фігурного водіння велосипеду та тріалу. Методичну та практичну допомогу в організації і проведенні заходу надали педагогічні працівники Будинку дітей та молоді та НВК “школа-гімназія”. Школярі вправно виконали фігури дистанції «Змійка», «Вісімка», «Гойдалка» та інші. Найкращий результат показали учні НВК “школи -гімназії”, друге місце здобула команда ЗОШ №6, третє — команда СЗОШ №5.

У особистому заліку на дистанції “Фігурне володіння велосипедом”
серед юнаків:
1 місце — Микола Гладовський;
2 місце — Назар Герасимюк;
3 місце — Іван Бронський;
серед дівчат:
1 місце — Людмила Войтюк;
2 місце — Дарья Галаган;
3 місце — Софія Мельничук;
на дистанції “Тріал”
серед юнаків:
1 місце — Рувим Зайцев;
2 місце — Микола Гладовський;
3 місце — Назар Герасимюк;
серед дівчат:
1 місце — Людмила Войтюк;
2 місце — Дарья Галаган;
3 місце — Софія Мельничук.
Після нагородження вчителі фізичної культури й школярі висловили побажання про щорічне проведення подібних змагань.
За матеріалами: Дубенська МР
2208

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...