На сесії Дубенської міськради Антонюка змусили вибачитися

На сесії Дубенської міськради Антонюка змусили вибачитися

Не так давно місцеву пресу охопила істерія: темою тижня став скандал навколо ганебної поведінки нашого мера на Сході України, де він образив комбата та волонтера.

Можливо, в іншому випадку міському голові це зійшло б з рук. Проте не цього разу…

Вже в п'ятницю, в день річниці бою під Крутами, на сесію міськради «завітали» бійці батальйонів «Азов» та «Айдар» де конкретно і чітко поставили вимогу перед головою міста: вибачитись перед комбатом та волонтером.

Разом з тим Василя Антонюка попередили: у випадку подальшої його ганебної поведінки чи порушень прав на пільги військових-демобілізованих, членів родини загиблих у зоні АТО, до ради прийдуть цілим підрозділом і не просто порозмовляти…

Не дивлячись на присутність у залі «придворної армії» Антонюка з числа двірників та всяких підлабузників, мер не встояв і вибачився. Щоправда запевняв, що інцидент на Сході під час його гуманітарної поїздки – це виключно його «мужицькі справи» з комбатом. Перед волонтером вибачитись йому забракло мужності.

1819

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...