Зловмисники пограбували церкву
Учора, 2 травня, близько 10 години до поліції повідомили, що у селі Ситне невідомі особи проникли у Свято-Дмитріївський храм та викрали 4 200 гривень та 50 доларів США.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, слідчо-оперативна група на місці події встановила, що зловмисники проникли у приміщення церкви через вікно. Крадії усередині пошкодили датчики руху та блок сигналізації.
Невідомі особи заволоділи 4 тисячами гривень зі скриньок для пожертв та, пошкодивши замок у касі, викрали 200 гривень та 50 доларів США.
За фактом крадіжки, поєднаної із проникненням у приміщення, слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.
Поліцейські проводять розшукові заходи з метою встановлення осіб зловмисників.
Коментарі