Наприкінці квітня відбувся "Кубок Ікви"
Протягом трьох днів, з 27 по 29 квітня, у смт.Млинів відбувалися відкриті змагання серед учнівської молоді зі спортивного туризму “Кубок Ікви”. Ці змагання мають статус чемпіонату області.
Як повідомляє Дубенська міська рада, команди змагалися на двох дистанціях з водного туризму: «Слалом», «Спринт», і велосипедного туризму: «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал».
Збірна команда міста Дубно виборола ІІІ місце на дистанції «Слалом» та IV місце на дистанції «Спринт» У підсумку команда міста виборола командне ІІІ місце, призери отримали дипломи “Рівненської обласної станції юних туристів” Рівненської обласної ради.
Коментарі