Понад 500 поліцейських забезпечуватимуть громадський порядок у ці дні

Понад 500 поліцейських забезпечуватимуть громадський порядок у ці дні

Восьмого та дев’ятого травня на Рівненщині заплановано проведення близько 70 масових заходів з нагоди відзначення пам’ятних дат. Публічну безпеку та громадський порядок забезпечуватимуть понад 500 поліцейських та членів громадських формувань.


Як повідомляєє відділ комунікації поліції в Рівненській області, восьмого травня на території Рівненщини заплановано проведення 23 масових заходів, приурочених Дню пам’яті та примирення, у яких буде задіяно понад 130 поліцейських та членів громадських формувань. Дев’ятого травня планується близько 50 заходів з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Правопорядок забезпечуватиме майже 400 правоохоронців.


Крім того, правоохоронці Рівненщини забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок під час проведення у ці дні спортивних та інших масових заходів. Зокрема, 8 травня відбудеться футбольний матч першої ліги Чемпіонату України, між командами «Верес» (Рівне) та «Оболонь Бровар» (Київ). Поліцейські закликають громадян дотримуватися правопорядку та не створювати конфліктних ситуацій.


Нагадаємо, Голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив на тому, що поліція буде жорстко реагувати на будь-які провокації під час проведення масових заходів в Україні.

1299

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...