У квітні до Дубенського відділу поліції здали 12 одиниць зброї

У квітні до Дубенського відділу поліції здали 12 одиниць зброї
Упродовж квітня в Україні тривав місяць добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів. У цей час до Дубенської поліції громадяни здали 12 одиниць зброї.



Як повідомляють у місцевому відділі поліції, 1 штик-ніж часів Другої світової війни та ствол гвинтівки Мосіна буде знищено.


Також дубенчани принесли 3 мисливські карабіни та 7 гладкоствольних рушниць, які за їхніми заявами в подальшому будуть на них перереєстровані.
1375

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...