У Дубні відзначили День пам'яті та примирення
Цьогоріч вже втретє в Україні 8 травня відзначили День пам’яті та примирення. Українське суспільство долучається до європейської традиції вшанування всіх, хто воював та загинув у роки Другої світової війни. Відбулися урочисті заходи й в Дубні.
Учасники заходувшанували хвилиною мовчання загиблих у Другій світовій війні, а також усіх патріотів, які віддали життя за свою рідну землю. Поруч за сценою діяла виставка фотографій міста Дубна в роки окупації та мешканців Дубенщини, які були учасниками Другої світової війни.
Після цього в Будинку дітей та молоді відбувся перегляд фільму „В бій ідуть лише “старі»".
За інформацією Дубенської міської ради
Коментарі