У Дубенській виховній колонії відзначили День Перемоги

У Дубенській виховній колонії відзначили День Перемоги
У вівторок, 9 травня, у Дубенській виховній колонії відзначили 72-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.



У бібліотеці установи, силами учасників художньої самодіяльності, проведено вечір-реквієм з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні. Організовано перегляд фільму на задану тематику та напередодні проведено змагання з міні-футболу між командами вихованців та молоддю церкви «Віфанія» (ЄХБ), які на постійній основі відвідують установу.



Переможців змагання відзначено подарунками (наручні годинники).

 

За інформацією Відділу соціально-виховної та психологічної роботи Державної установи
«Дубенська виховна колонія»

1405

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...