У зв'язку з безвізом у Дубні замайоріли прапори України та ЄС
11 травня, з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України, жителі Дубна та району.
Місто відзначало подію на майдані Незалежності з прапорцями у руках. Організували тематичний флешмоб «Україна — це Європа” — юні дубенчани внесли на майдан синє полотнище й прикріпили до нього дванадцять золотавих зірок, сформувавши таким чином стяг Євросоюзу.
Під звуки державного гімну України та гімну Європейського Союзу почергово були підняті Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу.
До слова, 14 травня на Дубенщині відбудуться інформаційні та мистецькі заходи з нагоди Дня Європи.


Коментарі