Товариство інвалідів організовує акцію

Товариство інвалідів організовує акцію

Громадське товариство
інвалідів з дитинства «Доброчин» 18 травня проведе міську акцію «Доступність
для всіх – повага кожного». Візьмуть участь у акції члени товариства, ЗМІ та
небайдужі мешканці міста.


Дубенчан запрошують
прийти 18 травня о 10.00 до приміщення Дубенського районного відділу УДМС
України (паспортний стіл), з якого буде починатися проведення акції на
тестування доступності об’єктів міста Дубна для маломобільних груп населення. 

1592

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...