На мешканку Дубенщини наїхав мотоцикл

На мешканку Дубенщини наїхав мотоцикл


18 травня близько 19 години, 30-річний рівнянин, керуючи мотоциклом «Zongshen 200RR”, на вулиці Степана Бандери обласного центру скоїв наїзд на 16-річну жительку села Сатиїв, що на Дубенщині, яка перетинала вулицю по пішохідному переходу.

 

Унаслідок ДТП неповнолітню каретою швидкої медичної допомоги доставили до Рівненської обласної дитячої лікарні, де у неї діагностували політравму, відкритий перелом обох кісток гомілки зі зміщенням, закритий перелом шийки плечової кістки зі зміщенням, струс головного мозку та госпіталізували у травматологічне відділення.

 

Поліцейські за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

 

За попередньою інформацією кермувальник мотоциклу був тверезим.
За інформацією Відділу комунікації поліції Рівненської області

1794

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...