Дубенчани долучилися до всеукраїнської акції з нагоди безвізу
18 травня відбувся благодійний авто-веломарафон з нагоди популяризації та відзначення введення в Україні безвізового режиму 11 травня. Автомобіль з керівництвом району приєднався до автоколони від межі Дубенського та Радивилівського району і до міста Рівне, де естафету перейняли велосипедисти.
Відзначимо, що цей захід розпочався 17 травня у м. Чоп, Закарпатської області, і проходив у форматі естафети повз всю країну. 20 травня активісти завершили пробіг у кінцевій точці смт. Мілове, Луганської області.
За інформацією Дубенської РДА
Коментарі