На Дубенщині кіт захворів на сказ
У зв'язку з виявленням нового випадку сказу на Дубенщині, оперативно проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській райдержадміністрації. На засіданні комісії заслухано інформацію начальника Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини про те, що в приватному господарстві у с. Кам'яниця Птицької сільської ради захворів кіт. Після відбору проб у кота спеціалістами Управління Держпродспоживслужби підтверджено захворювання на сказ.
Рішенням комісії від 25.05.2017 року в селі Кам'яниця введено карантин на 60 діб та оголошено загрозливу зону, в яку входять наступні населенні пункти: с. Клюки Плосківської сільської ради, с. Турковичі, Підлужжя, Микитичі Птицької сільської ради.
До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: промисловий та ліцензійний відстріл диких тварин, їх відловлювання та вивезення, на території мисливських угідь, які входять в загрозливу зону вогнища сказу. Фахівці ветеринарної служби здійснюватимуть щоденний подвірний обхід та проводитимуть щеплення від сказу для котів і собак.
За інформацією Дубенської РДА
Коментарі