Дубенські студенти позмагалася на футбольному полі
23 травня на стадіоні «Спартак” відбулася першість м. Дубно серед студентської молоді з міні-футболу.
У змаганнях взяли участь студенти усіх коледжів, Дубенського ВХПТУ та Дубенської філії університету „Україна”. На футбольному полі зустрілось 5 команд юнаків та 3 команди дівчат. Ігри проходили по коловій системі – 2 тайми по 10 хв.
У результаті проведених ігор та нелегкої боротьби місця серед юнаків розподілились наступним чином:
І місце – ВКНЗ “Дубенський медичний коледж”,ІІ місце – Дубенський коледж РДГУ,
ІІІ – місце – Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ.
І місце – Дубенський коледж РДГУ,
ІІ місце – ВКНЗ „Дубенський медичний коледж”,
ІІІ – місце – Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ.
Вітаємо команди та бажаємо наступних перемог.
За інформацією міської ради

Коментарі