Дубенські студенти позмагалася на футбольному полі

Дубенські студенти позмагалася на футбольному полі
23 травня на стадіоні «Спартак” відбулася першість м. Дубно серед студентської молоді з міні-футболу.

 

У змаганнях взяли участь студенти усіх коледжів, Дубенського ВХПТУ та Дубенської філії університету „Україна”. На футбольному полі зустрілось 5 команд юнаків та 3 команди дівчат. Ігри проходили по коловій системі – 2 тайми по 10 хв.

 

У результаті проведених ігор та нелегкої боротьби місця серед юнаків розподілились наступним чином:  
І місце – ВКНЗ  “Дубенський медичний коледж”,
ІІ місце – Дубенський коледж РДГУ,

ІІІ – місце –  Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ.


Переможцями та призерами змагань з міні-футболу серед дівчат стали:
І місце – Дубенський коледж РДГУ,
ІІ місце – ВКНЗ  „Дубенський медичний коледж”,
ІІІ – місце –  Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ.

Вітаємо команди та бажаємо наступних перемог.

За інформацією міської ради
Фотогалерея:
Дубенські студенти позмагалася на футбольному полі 0
2079

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...