У замку провели насичене родинне свято

У замку провели насичене родинне свято
28 травня з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї у Дубенському замку втретє проведено родинне свято «Родина, родина – це вся Україна!».Спортивні родини Дубна, девізом яких є «Здоров’я та спорт понад усе!», змагалися у змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Переможцями у естафетах стала команда «Енерджайзер» — сім'я Лапхан, яка була нагороджена кубком. Друге місце посіла команда «Смайл» — сім’я Пащуків, третє – команда «Фіксики» — родина Головчицьких.

 

Яскравості додали показові виступи гімнасток, вихованок клубу із спортивної гімнастики «Золота осінь» та виступи танцювального колективу «NоNamе»


Урочисте відкриття заходу традиційно розпочалось інсценуванням старовинного обряду, адже  уже  кілька років поспіль у стінах древнього замку демонструються обряди українського народу — сватання та українського весілля, хрестин новонародженого. Цьогоріч увазі гостей свята було запропоновано обряд закосичення за участю студентів коледжу культури та мистецтв РДГУ.


Окрасою родинного свята став  конкурс-показ «Довга коса — дівоча краса». Адже коса — це символ дівочої краси, вірності та кохання. Понад п’ятдесят дубенських красунь продемонстрували красу та довжину свого волосся у різноманітних плетіннях.  Допомогли створити образи майстри-перукарі міста Дубна із перукарень «Стиль», «Імідж», «Релакс», «Леді Стар» та «Юліана». Продовженням низки видовищ стала новинка –показ колекції молодого модельєра одягу дубенчанки Ольги Вишневської – учасниці презентації журналу «Uni Models» у місті Луцьку та тижня моди «FLASH TIME»  у місті Рівному.На зміну виставці родинного дерева цьогоріч прийшла виставка родинних оберегів «Обереги нашого дому», на якій було продемонстровано надзвичайні сімейні реліквії: старовинні музичні інструменти, книги, ікони, різноманітний одяг та інше.

 

На території заповідника розташувались виставки і майстер-класи родинної творчості та ярмарок «Мистецька хата».  Паралельно на території замку відбувалась виставка домашніх улюбленців – радували око різноманітні пухнасті тваринки, птахи, черепашки та інші.На завершення гарний та піднесений настрій створили учасники фестивалю «Співоча родина». Чотирнадцять сімей, які шанують українську пісню, подарували тепло своєї душі глядачам, виконуючи улюблені пісні своєї родини. Усім учасникам свята були вручені грамота та подарунки від міської ради.

 

Уже традиційно учасники фестивалю виконали українську пісню «Родина, родина – це вся Україна», яка є своєрідним гімном заходу. Про це йдеться на сайті Дубенської міської ради.
1424

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...