Водія, який втік із місця ДТП, спіймали п’яним

Водія, який втік із місця ДТП, спіймали п’яним

Дубенські патрульні зупинили на вул. Грушевського у Дубні автомобіль «ВАЗ 21052», водій котрого, за наявною інформацією, ще 10 днів тому скоїв ДТП на залізничному переїзді по вул. Страклівській. Тоді водій з місця пригоди втік.


Зустріч 48-річного дубенчанина із працівниками поліції закінчилася складенням одразу 3 адміністративних протоколів. За скоєння ДТП, в результаті якої був пошкоджений мікроавтобус «Renault Master», чоловік понесе відповідальність за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Залишення місця ДТП поліцейські задокументували згідно ст. 122-4 КУпАП. Окрім цього, водій відповість ще й за частиною 1 статті 130 КУпАП, адже перебував за кермом напідпитку. Медичний огляд засвідчив наявність у його крові 1,4 ‰ алкоголю. 



Рішення за усіма адміністративними матеріалами прийме суд. Про це повідомляє місцеве відділення поліції.

1638

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...