Дубенчан запрошують долучитися до акції Сьогодні, 8 червня, о 12.00 дубенчан запрошують на майдан Незалежності, щоб кожен бажаючий долучився до озеленення міста. Відбудеться акція висадження сімейної алеї магнолій, у рамках програми «Активні громадяни». Фотогалерея: акція, дубно, озеленення, магнолії — 08.06.2017 1247 meloring Коментарі Коментарі Немає коментарів. Ваш буде першим! Написати коментар Ваше імʼя: E-mail для відповідей: Завантаження...
Коментарі