​В Дубні відбувся «Мистецький полігон»

​В Дубні відбувся «Мистецький полігон»

22 березня в Дубенському районному будинку культури відбувся «Мистецький полігон», що об'єднав у своїй програмі виступи музикантів, поетів, виставку картин та фотографій на теми Майдану та АТО. Подія зібрала понад півсотні людей різного віку. Під час заходу проводився збір коштів для допомоги солдатам із Дубенщини. Організатором «Мистецького полігону» стала ДМГО «Національний Альянс».

«Мистецький полігон» — не простий захід, це творчий поступ поетів, музикантів, фотографів та художників з метою показати минуле та сьогодення — Майдан та війну проти російської окупації, свою любов до Батьківщини та прославити боротьбу Героїв Української Нації.
На початку «Мистецького полігону» учасники хвилиною мовчання вшанували загиблого Героя Петра Накидалюка та всіх солдатів, які віддали своє життя за свободу України. До уваги аудиторії була запропонована виставка дитячих малюнків вихованців Вербської школи-інтернату, художніх фото від Сергія Романова, Андрія Nobody Dead, Олега Мінчука, Юлії Комановської, а також картини художників з педагогічного коледжу на тематику Майдану та АТО. Своєю грою на бандурі та милозвучним голосом зачарувала всіх Іванна Гаврилюк виконувала «Україно моя» та «Мрія». Віталію Северенюку всього 13 і він теж ділився своїм талантом, виконуючи пісню в стилі реп «Бережи Україну». На «Мистецький полігон» завітали також гості із Рівного — гурт «Відстань», який завоював публіку своїм неповторним вокалом та завжди актуальними піснями. Офіційно гурт засновано 13 січня 2010 року і з того часу хлопці випустили альбоми «Немає можливого» та «Людина чи раб». Зараз учасники гурту працюють над новою музичною збіркою, що носитиме назву «Відстань». Музичну частину заходу завершила Аня Герасимишин, яка заспівала патріотичні пісні під гітару.
Ще одним гостем став відомий поет із Львова Володимир Вакуленко-К, нагороджений відзнакою «Срібний тризуб», лауреат конкурсу патріотичної поезії «Золотий тризуб» та Міжнародного конкурсу «Коронація слова», будучи активним майданівцем поет пропустив через себе події, які сколихнули країну, та виклав їх у віршах. Багато хорошої поезії подарували також поети-початківці.
Усі бажаючі мали змогу придбати за ціною собівартості (50 грн.) «Бандерштатну антологію». На 192-ох сторінках якої тексти 45-ти учасників літературної сцени фестивалю українського духу «Бандерштат», починаючи із 2007 року. За всі виручені кошти від продажу книг – 250 грн. та зібрані на заході благодійні внески – 385 грн. будуть придбані необхідні речі для солдатів з Дубенщини.
Під час «Мистецького полігону» глядачі могли зігрітись гарячим чаєм та поласувати печивом, яким альянсівці безкоштовно пригощали всіх бажаючих.
Організатори заходу висловлюють подяку адміністрації будинку культури за теплий прийом в цих стінах, які неодноразово бачили наші заходи, та Дубенській районній раді за сприяння.
Прес-служба ДМГО «Національний Альянс»
Ася Стрільчук

2223

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...