На Дубенщині знову виявлено сказ

На Дубенщині знову виявлено сказ

У зв'язку з виявленням випадку сказу на Дубенщині, оперативно проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській райдержадміністрації.




На засіданні комісії заслухано інформацію начальника Дубенської районної  державної лікарні ветеринарної медицини про те, що в приватному господарстві у с. Верба невідома тварина вкусила корову, після вираження класичних ознак хвороби, корову умервили. Після відбору патматеріалу у корові спеціалістами Управління Держпродспоживслужби підтверджено захворювання на сказ.




Рішенням комісії від 12.06.2017 року в селі Верба введено карантин на 60 діб.


До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.


 


Фахівці ветеринарної служби здійснюватимуть щоденний подвірний обхід та проводитимуть щеплення від сказу для котів і собак. Про це повідомляє Дубенська РДА

1563

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...