В Дитиничах очолив богослужіння архієпископ Іларіон

В Дитиничах очолив богослужіння архієпископ Іларіон
У неділю, 11 червня, у День всіх святих, відбулося урочисте богослужіння в Свято-Успенській церкві в селі Дитиничі, яке очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. По завершенню богослужіння відбулося освячення фігури Хреста Господнього. Про це повідомляє Дубенська РДА
Фотогалерея:
В Дитиничах очолив богослужіння архієпископ Іларіон 0
1470

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...