Пришкільний табір у Вербі організували волонтери із США
У Вербській ЗОШ І-ІІІ ступенів із 6 червня по 16 червня проходить пришкільний табір відпочинку, організований волонтерами із США (штат Вашингтон, Нью-Йорк, Пенсельванія).
Уже 5 років поспіль ці доброчинці із задоволенням приїжджають у Вербу, бо родове коріння одного із організаторів (Коблюка В’ячеслава) походить саме з цього села, і він є випускником згаданої школи.
Дубенська райдержадміністрація радо сприйняла пропозицію волонтерів щодо організації табору. А 13 червня голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк завітав у гості до вихованців табору, взяв участь у влаштованих іграх, конкурсах, забавах та запропонував організувати подібні табори і в інших школах району. Про це повідомляє Дубенська РДА.
Коментарі