У неділю на Острівку відбудуться велозмагання

У неділю на Острівку відбудуться велозмагання
У неділю, 18 червня, об 11 годині відбудуться велозмагання для школярів, а о 15 годині на Острівку відбудеться шаховий турнір Дубенщини «Козацька шахівниця під мурами замку», у якому участь безкоштовна, вік учасників необмежений, але є ліміт по кількості учасників.

 

На завершення на учасників заходу чекає смачний козацький куліш. У процесі турніру буде працювати тир — пневматична зброя, луки, духова трубка та ін.

 

Деталі та попередня реєстрація за тел: 050 9129975, 093 5386720 Сергій Олександрович


 
Фотогалерея:
У неділю на Острівку відбудуться велозмагання 0У неділю на Острівку відбудуться велозмагання 1
1748

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...