Наступного тижня проїзд у громадському транспорті Дубна становитиме 4 гривні

Наступного тижня проїзд у громадському транспорті Дубна становитиме 4 гривні

У четвер, 15 червня, на засіданні виконкому Дубенської міської ради було вирішено:


1.  Встановити базовий тариф на проїзд міським
пасажирським транспортом у розмірі 4,00 грн. з пасажира за разове перевезення.


2.  Рекомендувати перевізникам міста здійснювати
перевезення:


2.1. Із знижкою 50% до базового
тарифу (тобто 2 грн):


— дітей віком від 6 до 14 років
включно — упродовж календарного року без часових обмежень;


— пенсіонерів за віком — щоденно з 9.00 до 16.00 год. (в інший час — за базовим тарифом).


2.2. Безкоштовно без часових
обмежень:


— інвалідів війни I, II, III
груп;


— інвалідів I, II груп та
особи, що супроводжує інваліда I групи;


— дітей-інвалідів та осіб, що
супроводжують дітей-інвалідів;


— дітей з багатодітних сімей;


— дітей-сиріт та дітей
позбавлених батьківського піклування;


— учасників бойових дій;


— учасників АТО;


— членів сімей загиблих
(померлих) учасників АТО;


— ліквідаторів аварії на ЧАЕС І
та II категорій;


— реабілітованих жертв
політичних репресій, які стали інвалідами внаслідок репресій або є
пенсіонерами.

Інформацію взято на сайті Дубенської міськради
1754

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...