Сезон пришкільних таборів завершився
16 червня на базі усіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (СЮТ, БДМ, ДЮСШ) проведено заключні заходи у пришкільних таборах.
Про це йдеться на сайті міської ради.
Загалом у 11 таборах відпочило 1190 учнів. Загалом на харчування дітей у пришкільних таборах було виділено 158 529 гривень.
Тобто на день на одну дитину – 9,5 грн.
Тобто на день на одну дитину – 9,5 грн.
Коментарі