Сезон пришкільних таборів завершився

Сезон пришкільних таборів завершився
16 червня на базі усіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (СЮТ, БДМ, ДЮСШ) проведено заключні заходи у пришкільних таборах. 


На урочистих лінійках підбили підсумки роботи таборів, які діяли з 29 травня по 16 червня. Кращі вихованці були нагороджені грамотами та подарунками. Управління освіти організувало огляд-конкурс виховної роботи у пришкільних таборах згідно Положення. 
Про це йдеться на сайті міської ради.

 

Загалом у 11 таборах відпочило 1190 учнів. Загалом на харчування дітей у пришкільних таборах було виділено 158 529 гривень.
Тобто на день на одну дитину – 9,5 грн. 


1433

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...