Рік минув, і знову потягло на грабіж
Дубенські слідчі повідомили про підозру у скоєні грабежу 27-річному жителю Дубна. Чоловік уже має судимості за схожий «промисел» і понад п’ятилітку відсидів за це у колонії.
В ході цієї суперечки молодший із її учасників вдарив старшого кілька разів кулаком по обличчю. Після цього висмикнув у нього 300 гривень, що виднілись із кишені штанів.
Поліції потерпілий пояснив, що не знає свого кривдника. Встановити забіяку допомогли очевидці події.
Підозрюваний свою провину визнає частково, мовляв бив, але грошей ніяких не брав.
Грабіжник раніше уже був судимий за крадіжки та грабежі; понад 5 років провів за гратами. Минулого літа він достроково вийшов на свободу завдяки «закону Савченко».
За санкцією ч. 1 ст. 186 КК України, за якою розслідується грабіж, молодому чоловікові загрожує чотирьохрічне ув’язнення. Про це повідомляє Дубенський відділ поліції.
За санкцією ч. 1 ст. 186 КК України, за якою розслідується грабіж, молодому чоловікові загрожує чотирьохрічне ув’язнення. Про це повідомляє Дубенський відділ поліції.
Коментарі