Молодого дубенчанина засуджено за зберігання наркотиків
Вироком Дубенського міськрайонного суду підтримано позицію Дубенської місцевої прокуратури про засудження до позбавлення волі 29-річного дубенчанина, який систематично вживає наркотичні засоби та вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за злочини у сфері обігу наркотичних засобів. Для власного вживання, зловмисник восени 2014 року виявив декілька рослин коноплі, які переробивши, почав зберігати за місцем свого проживання, що було доведено у суді. Про це повідомляє керівник місцевої прокуратури Василь Мартинюк.
Коментарі