Дубенчани виступили в Рівненському обласному академічному театрі

Дубенчани виступили в Рівненському обласному академічному театрі
У вівторок, 27 червня, народний ансамбль козацької пісні Дубенського районного будинку культури (керівник Валерій Рендак) взяв участь у святковому концерті, з нагоди 21-ї річниці Конституції України, який відбувся в Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі. Про це повідомляє Дубенська РДА.
1440

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...