Жінка посадила мак для освячення, за що потрапила до рук поліції

Жінка посадила мак для освячення, за що потрапила до рук поліції

3 липня на присадибній ділянці в одному із дубенських сіл працівники поліції виявили і вилучили посів 140 рослин маку.


Господиня, на городині якої квітував та доспівав дурман, пояснила наявність забороненої культури коротко: «Щоб було пару головок освятити». 


За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України — незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин.


За скоєне санкція статті передбачає такі покарання: — штраф від 1700 до 8500 гривень; — арешт на строк до 6 місяців; обмеження волі на строк до 3 років. Про це повідомляє Дубенський відділ поліції.

1635

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...