Використали підроблені документи, щоб отримувати субсидію

Використали підроблені документи, щоб отримувати субсидію
Дубенська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти на трьох мешканців Дубенського району, які використали завідомо підроблені документи, щоб отримувати субсидію.

 — На підставі зібраних поліцією та прокуратурою доказів встановлено, що ці особи подали до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації декларації про доходи і витрати, які містили неправдиві відомості про придбане майно. У них підозрювані умисно не відобразили відомості про купівлю членами сім’ї за відповідний період дороговартісного майна, а саме — автомобілів, — повідомив керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк.


Такі неправомірні дії сприяли встановленню громадянам права на призначення житлової субсидії та призвели до надміру її виплати на загальну суму понад 30 тисяч гривень.


За цими фактами Дубенська місцева прокуратура розпочала три кримінальні провадження, досудове розслідування у яких в стислі терміни завершено, а майнова шкода, завдана бюджету на вказану суму, відшкодована у повному обсязі.


Судом стосовно одного із зловмисників вже постановлено обвинувальний вирок із призначенням штрафу. Обвинувальні акти щодо інших двох осіб перебувають нині на розгляді суду.


Нагадаємо, що субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у будинку людей, в т.ч. фактично проживаючих, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири, будинку, транспортного засобу, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги (одноразово) з будівництва, ремонту квартири, будинку чи автомобіля на суму, яка на дату купівлі чи оплати перевищувала 50 тис грн. Про це повідомляє Дубенська місцева прокуратура, передає РВ.


1453

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...