Дітей запрошують на "Веселі канікули"
Табір «Веселі канікули з Богом» організовує о. Роман Бобесюк вже четвертий рік
поспіль для дітей шкільного віку. Традиційно на ці «канікули» запрошують аніматорів з різних міст та країн. Мета табору – показати дітям, що Бог їх любить,
підтримує, оберігає, навчити малечу любити один одного, любити Бога та Батьківщину.

Коментарі