Дубенчан запрошують взяти участь у благодійному забігу

Дубенчан запрошують взяти участь у благодійному забігу
24 серпня у Дубні відбудеться спортивна та мега-крута подія, яка згуртує навколо себе дорослих і дітей. Цього дня дубенчани та гості міста бігатимуть у середмісті і водночас братимуть участь у благодійності. Адже усі кошти із реєстрації будуть спрямовані на лікування хворої дитини. Про це йдеться на сторінці події у Фейсбуці.



Родзинкою благодійного заходу буде естафетний забіг (командний). Планується, що у ньому візьмуть участь команди: міської ради (апарату), РДА, райради, депутати (міські та районні), громадські активісти, ветерани АТО, волонтери, військові, представники різних громадських організацій, бізнесмени, прокуратури, поліції, рятувальники, медики, музиканти, спортсмени, журналісти, поети, художники, педагоги, працівники різних підприємств та установ і багато інших. 


Усі учасники забігу будуть нагороджені призами. 


 

Найближчим часом у Фейсбуці та у місцевих ЗМІ будуть опубліковані усі деталі благодійного забігу. 



Посилання на подію у Фейсбуці:

1427

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...