У Дубні презентували проект "Київський Діалог"

У Дубні презентували проект
У середу, 12 липня, у Дубні в приміщенні ресторану «Брама» відбулася презентація проекту «Київський Діалог» та конкурсу міні-грантів для локальних проектів.

 

На заході були присутні представники громадських організацій, активісти, учасники АТО, волонтери, депутати міської ради, працівники міської ради та райдержадміністрації, відповідальні за роботу з громадськістю та реалізацію грантових проектів, місцеві ЗМІ. Тренінг проводив координатор Західноукраїнського регіонального представництва проекту у Львівській, Волинській, Рівненській, Івано-Франківській областях Станіслав Безушко. 


Станіслав Безушко розповів, що проект «Київський діалог» покликаний допомогти громадам реалізувати цікаві проекти вартістю від 14 до 28 тис грн. для шести міст Західної України у межах 100 тис мешканців, серед яких — і Дубно. Цьогоріч проекти приймають до 17 липня. Термін реалізації – від 1 серпня до 15 листопада цього року.


Учасники заходу, яких було більше 40 осіб, мали змогу більше дізнатися про нові можливості для громадських активістів, влади та бізнесу, зокрема, щодо реалізації грантових проектів, обговорити проблеми міста, які можна вирішувати спільними зусиллями, розповісти про свої ідеї покращення життя міста та його мешканців, а також дізнатись як готувати конкретні проектні пропозиції, щоб отримати підтримку для втілення кращих ідей. Про це повідомляє Дубенська міська рада.1146

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...