У Дубно передали автомобіль швидкої допомоги вартістю 64,5 тисяч доларів

У Дубно передали автомобіль швидкої допомоги вартістю 64,5 тисяч доларів
Вчора, 13 липня, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк з головним лікарем КЗ «Дубенська ЦРЛ» Віталієм Табачуком взяли участь в урочистій передачі машин швидкої допомоги для районних лікарень.

 

Ключі від машин швидкої допомоги урочисто передали головним лікарям медзакладів голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, перший заступник голови облради Олександр Корнійчук та керівник групи впровадження проекту Світового банку в області Сергій Рибачок.

 

Загалом було передано 18 автомобілів «швидкої» марки «Сітроен» для районних лікарень Рівненщини, обласної клінічної лікарні та Рівненської міської.


Кожне авто укомплектоване сучасним обладнанням: дефибрилятором, електрокардіографом, фузоматом, відсмоктувачем, пульсоксиметром, глюкометром та кисневою станцією. Також «швидкі» оснащені ношами на пневмопідвісці, функціональною каталкою, вакуумною шиною та приладом для підігрівання розчинів.


Як розповів заступник головного лікаря обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олег Гикавчук, машини відповідають класу «В». Тобто надаватимуть медичну допомогу усім хворим. А при підключенні апарату ШВЛ (штучної вентиляції легень) авто практично перетворюватиметься на реанімобіль.


Автомобілі швидкої допомоги вартістю 64,5 тисяч доларів кожна були закуплені у рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», який триватиме до 2020 року.


Разом з тим, керівник групи впровадження проекту Сергій Рибачок зазначив, що придбання швидких це далеко не єдине, що планується реалізувати в межах проекту. Передбачається також реконструкція 105 лікарських амбулаторій та ФАПів в сучасні медичні заклади. Крім того, на базі обласної лікарні створять серцево-судинний центр, а понад тисяча лікарів області пройдуть підвищення кваліфікації. Про це повідомляє Дубенська РДА. 


Фотогалерея:
У Дубно передали автомобіль швидкої допомоги вартістю 64,5 тисяч доларів 0У Дубно передали автомобіль швидкої допомоги вартістю 64,5 тисяч доларів 1У Дубно передали автомобіль швидкої допомоги вартістю 64,5 тисяч доларів 2
2295

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...