Дубенські діти відпочили в "Берізці"
17 липня санаторно-оздоровчий комплекс «Берізка” гостинно відчинив двері для маленьких та юних дубенчан, які за сприяння міської ради, відділу молоді, фізкультури та спорту приїхали в табір аби весело та змістовно провести літні канікули. 14 дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, а це — діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, отримали путівки, які закуплено за кошти міського бюджету на суму 72 500 грн.
Слід нагадати, що на виконання Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки, з початку 2017 року за кошти обласного та міського бюджету до дитячих закладів оздоровлення було направлено 45 дітей пільгової категорії. Наші діти побували у дитячих центрах „Артек” та “Молода гвардія”, санаторії „Барвінок”, “Хрінники”, санаторно-оздоровчих комплексах „Агатівка”, “Веселка”, „Країна мрій”, “Електронік-Рівне”.
Коментарі