Власників мисливських собак запрошують презентувати вихованців

Власників мисливських собак запрошують презентувати вихованців

Презентація порід мисливських собак відбудеться в рамках  Першого Українського Мисливського форуму у суботу, 29 липня, у мисливсько-спортивному клубі «Сокіл».


Власники собак отримають чудову нагоду похизуватися здобутками своїх вихованців, а глядачі отримають порцію незабутніх вражень від захоплюючого спостерігання за граціозністю та досконалістю лайки та спанієля, ретривера чи сеттера.


Чий чотирилапий виявиться найгарнішим, хто буде найспритнішим та найрезультативнішим – приходьте та дізнайтеся.


Оцінювати конкурсантів будуть провідні експерти.


«Кожен завзятий мисливець підтвердить, що полювання на дикого звіра чи птаха стає в рази цікавішим і азартнішим, коли поруч є чотириногий помічник. Але  виховання та дресирування мисливської собаки доволі непростий та тривалий процес, — зазначають організатори презентації,- впевнені, нашим гостям та глядачам буде цікаво подивитися на що здатні справжні мисливські собаки».


Крім того, форум буде привабливим не тільки мисливцям та власникам собак, а й широкому загалу.


У рамках форуму пройде презентація позашляховиків, пейнтбольного клубу, розважальна програма, єгерські багатоборства, змагання зі стендової стрільби та виступ кінно-спортивної школи. Про це повідомляє МСК «Сокіл». 


Програма заходів: http://sokil-susk.com.ua/ua/rozporjadok-forumu 

Фотогалерея:
Власників мисливських собак запрошують презентувати вихованців 0Власників мисливських собак запрошують презентувати вихованців 1
1311

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...