У Дубні по-сучасному ремонтують дороги
Сьогодні у Дубні вирішили по-сучасному відремонтувати
дороги: зі щебенем та смолою. Центральні шляхи міста стали небезпечними не
тільки для транспорту, а й для людей, на яких відскакує дрібне каміння та
бризкає смола.
З цього приводу обурюються дубенчани. У соцмережах рясніють
повідомлення:
Вікторія Шевчук: «Поки дійшла на роботу, поколола
ноги. Я щось не розумію от таких інновацій. Чи то дорогу, чи то тротуар
ремонтували, але точно без смоли. Люди метуть тротуар навпроти будинків.
Казали, що камінці залітали навіть у вікна.»
Богдана
Звєрковська: «Ти поколола ноги, а мене смолою обдрипало((( то
зараз по місту їздить машина, і типу проводять ремонт. Поливають смолою і
зверху посипають дрібним щебнем. Та смола і щебінь летить навколо. Люди
обдрипані, машини обдрипані.»
Сергій Раковський: "є
чудова можливість запастить відсівом. А якщо серйозно, то це не ремонт дороги.
Це латання, якого вистачить на кілька тижнів."
Богдан Галета: «скільки
років запеклої „боротьби“ за краще життя… і нічого нового…
лицемірство, показуха, піар, марнотрацтво, злодійство… міняються тільки рила і
масштаби.»
Міша Марчук: «Воно
ж як кулі вискакує зпід коліс. треба біду?»
Але, очевидно, влада вважає такі ремонтні роботи — нормальною сучасною практикою. То чому ж тоді люди масово обурюються?!
(Фото Вікторії Шевчук)

Коментарі