Запускають потяг, яким можна доїхати з Рівного в Польщу
Із проханням покращити
транспортне сполучення
із Польщею ще у березні голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко направив лист
Міністерству інфраструктури України.
«Міністерство
нам пішло на зустріч та позитивно вирішило це питання. Завдяки такому маршруту
з зупинкою в Здолбунові та Рівному пасажири зможуть безперешкодно та швидко
подорожувати до Європи. Водночас це не тільки нові можливості для людей, а й
хороші економічні перспективи для нашої країни із сусідньою. Надіємося, що
зручність цього маршруту оцінять і туристи, і студенти, і представники
бізнесу», — розповів Олексій Муляренко.
тим, керівник області повідомив, що Рівненська ОДА спільно із залізничниками
аналізує можливість ще одного маршруту до польського міста Перемишль. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Коментарі