Дубенчан запрошують на велопробіг
«Національний Альянс» запрошує всіх бажаючих на велопробіг з нагоди фестивалю Бандершатат.
Фестиваль пропагує здоровий спосіб життя, тож велопробіг також покликаний пробудити «в здоровому тілі здоровий дух» у мешканців Дубенщини.
Щасливчик отримає приємний подарунок — серед учасників методом жеребкування розігруватиметься квиток на Бандерштат. Розігруватимуться також інші подарунки від фестивалю «Бандерштат» та ТМ GERA.
Збір охочих відбудеться на майдані Незалежності 30 липня о 19:00. Фінішуватимуть учасники на Майдані Героїв УПА.
Коментарі