Дубенчан запрошують на велопробіг

Дубенчан запрошують на велопробіг
«Національний Альянс» запрошує всіх бажаючих на велопробіг з нагоди фестивалю Бандершатат.

 

Фестиваль пропагує здоровий спосіб життя, тож велопробіг також покликаний пробудити «в здоровому тілі здоровий дух» у мешканців Дубенщини.

 

Щасливчик отримає приємний подарунок — серед учасників методом жеребкування розігруватиметься квиток на Бандерштат. Розігруватимуться також інші подарунки від фестивалю «Бандерштат» та ТМ GERA.



Збір охочих відбудеться на майдані Незалежності 30 липня о 19:00. Фінішуватимуть учасники на Майдані Героїв УПА.


Організатор велопробігу ВП ГО «ВМР „Національний Альянс“ в Рівненській області
1567

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...