Відбувся благодійний футбольний матч між командою «Духовенства» та «Чиновників»

Відбувся благодійний футбольний матч між командою «Духовенства» та «Чиновників»

Вчора, 30 липня, у Дубні відбувся благодійний футбольний матч між командою «Духовенства» та «Чиновників». За спортивним протистоянням спостерігав архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, який згодом нагородив кубком переможців та вручив зібрані гроші бійцям, які отримали поранення на Сході України. Про це інформує кореспондент ERVE.UA.


Цього дня на трибунах оновленого «Спартака» було багато люду. До складу збірної команди «Духовенства» увійшли священнослужителі, іподиякони, семінаристи та сини душпастирів.

А до команди «Чиновників», то окрім голів РДА, райради та їх заступників, у футбол зіграли: міський голова, начальник Дубенської поліції, депутати, журналісти, голови ОТГ та селищних рад. 
 

Якщо збірна священиків перед грою провела кілька спільних тренувань, то збірна «Чиновників» вперше зустрілася у день гри. Спортсмени із владних кабінетів жартували між собою, що навіть не всі знають, як кого звати. Проте це не завадило їм виграти у нелегкому «бою». Перемогли із рахунком 2:1.

 

Варто зауважити, що після гри з обох сторін багато футболістів кульгало і один із них – мер Дубна Василь Антонюк. Хтось його коліно переплутав із м’ячем. Серед священиків теж було чимало таких, хто ледве ступав на ноги. Також були і такі футболісти, що на матчі порвали не одну пару взяття.

 

Загалом, футбол вдався на славу. Емоції переповняли усіх. Під час гри було зібрано більше 26 тисяч гривень. Їх поділили порівно між Дмитром Кудриком, який у березні цього року отримав поранення в коліно та Валерієм Кондратенком, котрий минулого року був важко поранений, адже міна терористів потрапила у бліндаж, де знаходився наш земляк.


Текст і фото: Ксеня ГАЛИЦЬКА 


Фотогалерея:
Відбувся благодійний футбольний матч між командою «Духовенства» та «Чиновників» 0Відбувся благодійний футбольний матч між командою «Духовенства» та «Чиновників» 1Відбувся благодійний футбольний матч між командою «Духовенства» та «Чиновників» 2Відбувся благодійний футбольний матч між командою «Духовенства» та «Чиновників» 3
1322

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...