Дубно має титулованих «Містерів-2016»

Дубно має титулованих «Містерів-2016»

Дубенський Будинок дітей та молоді такої кількості глядачів ще не бачив. У четвер, 25 лютого, перший в історії міста конкурс «Містер Дубно-2016» зібрав не просто повну залу, а вщент переповнену. Ще за півгодини до початку свята яблуку ніде було впасти. Годі й говорити, що багато хто навіть не мав можливості переступити поріг зали… Але шоу, організатоване керівником гуртків та організатором Будинку дітей та молоді Наталією Халіль та Петром Муштуком, було того варте!

Ізрежисерської точки зору, я втілив у це шоу все, що планував на тоймомент, — каже Петро Муштук. – Я дуже вдячний своїй колезі Наталії Халіль за запрошення долучитися до проведення цього конкурсу,і не шкодую про це ні капельки. Так, на підготовкуми витратиликолосальнукількість часу, нервів та емоцій, алерезультаттого вартий. Коли ти починаєш щось робити, точасто сумніваєшся… Але в результатірозумієш, що заради таких моментів варто жити і творити. Здається, це просто конкурс, але насправді, це те, що дало нам нову сім'ю!

За титул «Містера» цього дня позмагалося 6 конкурсантів — Володимир Гагуха, Олександр Палій, Сергій Крейч, Роман Мельничук, Антон Тимощук та Віталій Веремчук. Але до організації та проведення свята долучилося ще більше 50-ти людей, не враховуючи численної групи підтримки.

За 5-ти бальною шкалою оцінювали вміння та риси учасників директор БДМ Марія Гуменюк, начальник відділу з питань сім'ї, молоді та спорту Дубенської міської ради Ольга Кобилянська, журналіст ТРК «Дубно» Юлія Лісовська, директор фітнес-центру «Фізіофіт» Лілія Лашкай, адміністратор кафе «Манхеттен» Наталія Федькович та директор магазину «GERA» Юлія Іщишина.

А проявляли себе учасники в 5-ти конкурсах: «Візитна картка», «Талант», «Ситуація», «Оскар», «Фінальне дефіле». Кожен упродовж цих конкурсів мав чим здивувати: проникливі голоси, пристрасні танці, переконливе акторство, зворушливі світлини, майстерне перевтілення…

У результаті, 2-годинна боротьба дала свої результати: третє місце у шоу-конкурсі завоював Антон Тимощук, друге — Сергій Крей, а «Містером Дубно-2016» став Олександр Палій. Переможцям були вручені відзнаки конкурсу у вигляді «Оскарів».

«Яна сцені з 6 років, — розповідає переможець Саша Палій, — але попри те,такого грандіозного заходу ще не бачив, тому дуже горджуся,що мені випала честь брати в ньому участь та ще й перемогти.Скажу чесно,було неаби як важко — репетиції втомлювали,але надавали стимулу,ритм життя збивався, набував нових рухів і поворотів… Моя перемога — це не лише моя заслуга. Їїв будь-якому разі не було бибез друзів,які мене підтримували і допомагали, без хлопців,які на кожній репетиції були поруч і стояли порядзі мною на сцені. Якби не вонине було б нічого, адже,вийшовши на сцену,ми були не конкурентами,а великою родиною, хвилювалися один за одного не менше,як за себе. організаторам, звісно окрема подяка, вони зробили титанічну роботу і надіюсь на цьому не зупиняться…»

Інші учасники також не залилишилися без нагород: «Містер Креативніть» — Віталій Веремчук, «Містер Стиль» — Володимир Гагуха, «Містер Харизматичність» — Роман Мельничук,переможцем Інтернет-голосування став Антон Тимощук, містером «Глядацьких симпатій» — Сергій Крейч.

«Особисто в мене якась божевільна «ностальгія»за репетиціями, конфліктами,проблемами і за самим конкурсом. – ділиться враженнями Сергій Крейч. — Я проявив себе, здобув досвід та знайшов нових друзів, адже ранішея знав учасників досить мало,але вже через декілька репетицій я зрозумів,що сильно помилявся в цих людях. Мабуть таки вони — це початки моїх друзів. Я відкрив для себе зовсім інших людей, які ніколи не покинуть тебе у важку хвилину і підуть слідом за тобою.… Будучи другим Містером міста,ятеперпросто зобов'язаний відповідати цьому титулу.

Велику подяку організатори висловили спонсорам конкурсу — Дубенській міській раді, яка виділила кошти на придбання відзнак для переможців конкурсу, а також п.п. Андрію Шаламаю, магазину спортивного одягу «GERA», фітнес-центру «Фізіофіт», магазину «Квіточка», магазину краси та догладу «Prostor» та п.п. Марчуку Костянтину, кафе «Manhattan».

Організатор свята Наталія Халіль теж не могла, щоб не поділитися враженнями, які її переповнили вщент: «25 лютого ми яскравими барвами прикрасили своє рідне маленьке місто. Ми показали, яким може бути життя у Дубно у всіх його сферах і проявах, крім простого існування. І я без перебільшень впевнена, що сказати «ми організували грандіозне шоу» — це нічого не сказати…Про себе можу сказати тільки одне — щиро заздрю усім, хто був у залі і мав змогу спостерігати за всім, що відбувалось на сцені. Дайте мені такого організатора,як я –і я завоюю титул не те,щоб «Міс Дубно» –а «Міс ОАЕ»!»

У подальших планах, каже Наталя,готуються нові цікаві проекти. Але, зважаючи, на кількість глядачів на подібні шоу – або залу БДМ потрібно збільшувати, або переїжджати на такі заходи хоча б у Будинок культури, якого, до речі, теж може не вистачити.

Мар'яна Росоловська

1663

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...