Як Дубно відсвяткувало День міста
Вже другий рік поспіль Дубно відзначає День міста в свято пророка Іллі, тому заходи розпочалися з урочистого богослужіння у Свято-Іллінському храмі, яке очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, та покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку.
На запрошення міського голови Василя Антонюка в цей день до Дубна, аби розділити радість святкування, завітали представники офіційних делегацій з міста-побратима Гіжицько (Польща), міст Рівне, Луцьк, Вараш, Остріг, Кременець, Володимир-Волинський, смт. Млинів та Млинівської об'єднаної громади, Радивилівської об'єднаної громади, Козинської об'єднаної громади, Рівненського обласного ресурсного центру розвитку громад Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.
Загалом в цей день для дубенчан та гостей було підготовлено насичену програму культурно-розважальних заходів на різні смаки та вподобання.
На майданчиках міста відбулися мистецькі та спортивні заходи, а також конкурсно-розважальні ігрові програми.
Так, на стадіоні „Спартак” пройшов фінал Турніру з футболу на Кубок міського голови, перемогу в якому здобув ФК “Імпульс”.
За фінансової підтримки Дубенської міської ради та під егідою Федерації стронгмену України у місті під стінами Дубенського замку пройшов Етап кубку України зі стронгмену. Головним рефері турніру був заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина планети» Василь Вірастюк.
У Свято-Миколаївському монастирі вже другий рік поспіль на День міста проводився фестиваль духовної музики ім. Олега Кривенчука.
Також уже традиційним на День міста стало відкриття у Дубні чергового дитячого майданчика. Цьогоріч новий майданчик з'явився в районі „Базарчик”. Окрім урочистого відкриття, тут було проведено дитяче свято.
Масштабні розваги для дітей були організовані у центрі міста — тут відбулось дитяче свято “У світі казок”, діяли різноманітні каруселі, конкурси й атракціони. Крім того, і дорослі і малі гості свята могли досхочу поласувати смаколиками.
Для поціновувачів музики на майдані Незалежності виступав естрадний оркестр коледжу культури та мистецтв. Поруч у сквері діяли виставки-ярмарки місцевих та приїжджих народних умільців.
Надвечір на головній сцені розпочались урочистості з нагоди Дня міста. Урочистості відкрив виступ зведеного хору учасників фестивалю духовної пісні імені Олега Кривенчука із молитвами „Боже, Великий, Єдиний” та “Многії літа”.
З вітальним словом виступив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Дубенчан привітали міський голова Василь Антонюк, народний депутат Олександр Дехтярчук, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, бургомістр міста Гіжицько Войцех Кароль Івашкевич, голова управи гуртка у Гіжицьку Об'єднання українців у Польщі Катерина Полевчак, міський голова Вараша Сергій Анощенко, радник міського голови Кременця Дмитро Волошин, начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко.
На святі гості та керівники міста нагороджували людей, футбольний та творчі колективи, які своєю працею, досягненнями сприяють розвитку міста, його становленню і процвітанню.
Так, з нагоди Дня міста за заслуги перед територіальною громадою міста, значний внесок у розвиток національних, культурних, спортивних традицій, активну життєву позицію Грамотою Дубенської міської ради та подарунком нагороджено: колектив ПАТ „Дубномолоко” - голова правління Олег Власюк; зразковий танцювальний ансамбль “Надія” міського будинку культури - керівник Людмила Харіна; народний ансамбль народних інструментів „Візерунок” Дубенської школи мистецтв — керівник Сергій Піддубник; народний ансамбль танцю “Україночка” Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради - керівник Любов Суліма; юнацьку команду ФЦ „Дубно” - головний тренер Віктор Кириченко; головного лікаря комунального закладу “Пологовий будинок ”Дубенської міської ради Ростислава Андрощука; виконавчого директора фестивалю „Тарас Бульба” Миколу Арсенюка; завідувачку міського клубу, солістку міського будинку культури Оксану Буханську; інженера-енергетика комунального підприємства “Дубноводоканал” Дубенської міської ради Віталія Висоцького; майстра водопровідних станцій і мереж комунального підприємства „Дубноводоканал” Дубенської міської ради Олександра Гордієвича; вчителя початкових класів Дубенської ЗОШ І-ІІІст.№1 Людмилу Дроздач; лікаря вищої категорії Дубенської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Миколу Козяра; директора державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леоніда Кічатого; дитячого лікаря кардіоревматолога комунального закладу “Пологовий будинок ”Дубенської міської ради Світлану Міруту; заслуженого майстра спорту, призера чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное, тренера-викладача Дубенської дитячо-юнацької спортивної школи Олександра Максимчука; майстра спорту України з веслування на байдарках та каное, чемпіона України серед юніорів, вихованця Дубенської дитячо-юнацької спортивної школи Андрія Овдійчука; начальника управління житлово-комунального господарства Дубенської міської ради Іллю Ониська; майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу з веслування на човнах „Дракон”, депутата Дубенської міської ради Василя Осійчука; головного лікаря “Центру первинної медико-санітарної допомоги” Дубенської міської ради Володимира Сороку; начальника Дубенського управління Державної казначейської служби України Рівненської області Надію Трофимюк. Також під час урочистостей міський голова вручив Кубок за перемогу у Турнірі з футболу на приз міського голови капітану ФК „Імпульс” Ярославу Письмаку.
На відзначенні Дня міста дубенчани та гості вшанували пам'ять полеглих на Сході України воїнів Дубна, поіменно згадавши кожного.
Концертні виступи підготували творчі колективи міського будинку культури, виконавці Дубна, будинку дітей та молоді, ансамбль Козинської об'єднаної територіальної громади, Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ, Дубенської школи мистецтв.
Гарний настрій дубенчанам та гостям міста подарувала солістка міського будинку культури Оксана Буханська та запрошені артисти — виконавець Роман Скорпіон (м.Львів) та гурт “Цвіт кульбаби” (м.Івано-Франківськ).
Завершилось свято піснею про рідне місто, під мелодію якої молодь Дубна випустила в нічне небо різнокольорові повітряні кульки із підсвіткою.
Про це повідомляє Дубенська міська рада



Коментарі