У неділю Дубно зустріне ікону Зарваницької Божої Матері
У неділю, 20 серпня, о 18 год біля храму Вознесіння Господнього УГКЦ в Дубні відбудеться зустріч ікони Зарваницької Божої Матері. Опісля буде молебень та мирування.
Ікона перебуватиме у храмі 2 тижні. Кожен бажаючий має змогу прийти і відвідати свою Небесну Матір і поручити Її Непорочному Серцю своє життя. Також починаючи з 24 серпня після кожної Літургії будуть духовні науки. Своїм досвідом ділитиметься сестра монахиня Наталія Мельник.
Також 27 серпня будемо молитися за наших дітей, студентів, які починають навчальний рік.
О 09 год буде Сповідь, о 10 год — Літургія. Після Літургії Молебень та благословення дітей. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив настоятель храму Роман Бобесюк.
Коментарі