Інтернатом у Дубні хочуть керувати шестеро
Дубенський будинок-інтернат у 2015 році втрапив у скандал, після якого тодішнього багаторічного директора закладу Юрія Горбачука звільнили. Серед звинувачень, які посипалися у його сторону, — використання праці душевнохворих та спекулювання на майні комунального закладу. Серед тих, хто публічно звинувачував директора, був і Павло Ульяновський-Гріннен, який свого часу був підприємцем у Норвегії і там же кілька років працював фахівцем з догляду за людьми з фізичними вадами.
Торік, одразу після скандалу, свою кандидатуру п. Гріннен на конкурс не подавав. Облрада після другого голосування (на першому не вистачило голосів) обрала директором інтернату Григорія Шумейка. Роботою останнього нині не надто вдоволені ні в облраді, ні, схоже, у колективі, який цього вівторка під час голосування більшість віддав 48-річному Павлу Гріннену (46 голосів), а 46-річному п.Шумейку — тільки 25. Ще 21 голос дістався 41-річному полісмену-пенсіонеру Олександру Нартюку, який свого часу очолював дубенський міськвідділ міліції.



Коментарі