Із Рівного можна буде поїздом доїхати до Польщі
З 24 серпня ще три міста західного регіону — Здолбунів, Рівне та Ківерці — отримають пряме залізничне сполучення з Польщею. Це стане можливим завдяки зміні маршруту прямування поїзда №751/752 Ковель — Холм на Здолбунів — Холм, що запроваджує Укрзалізниця з метою розвитку міжнародного пасажирського сполучення.
Із Здолбунова поїзд № 751/752 відправлятиметься з 24 серпня щоденно о 09:00 та прибуватиме до Холму о 13:41. Поїзд робитиме зупинки для посадки та висадки пасажирів на станціях Рівне (09:13/09:19), Ківерці (10:13/10:20), Ковель (11:40/11:53).
У зворотному напрямку відправлення з Холму з 24 серпня щоденно о 14:51 та прибуття до Здолбунова о 22:05. Поїзд прямуватиме із зупинками для посадки та висадки пасажирів на станціях Ковель (18:40/18:57), Ківерці (20:03/20:09), Рівне (21:01/21:07).
Для його формування задіяли рейковий автобус PESA 630М з місцями для сидіння, у складі поїзда два вагони другого класу на 89 та 98 місць.
Вартість проїзду в сполученні Здолбунів — Холм та Рівне — Холм становить 345,18 грн, Ківерці — Холм — 242,80 грн, Ковель — Холм — 206,66 грн (вартість проїзду зазначено з урахуванням комісійного збору за курсом валют на 16.08.2017 — 30,0626 грн за 1 євро).
Квитки на цей поїзд вже у продажу в міжнародних залізничних касах. Детально про розклад можна дізнатися на сайті. Про це повідомляє «РВ».
Коментарі