У Дубні відбудеться Міжнародний турнір з футболу

У Дубні відбудеться Міжнародний турнір з футболу
25-26 серпня, у Дубніна стадіонах «Спартак» та «Кристал» відбудеться 1-ий Міжнародний турнір з футболу присвячений пам'яті футбольного тренера — Олега Філика.

 

Сьогодні вихованці покійного Олега Борисовича грають за професійні команди в чемпіонатах України, Греції, Польщі,а також викликаються в юнацьку збірну України. А тому саме футбольною грою у рідному місті, де народився тренер,друзі та футболісти вирішили вшанувати його пам’ять.

 

— У 2014 році, під час непростих випробувань для нашої країни, в Дубнібув заснований футбольний турнір, який мав на меті через футбол показати, що Україна єдина і ніяких бар’єрів між Сходом і Заходом немає. Цей турнір зібрав рекордну кількість учасників – 32 команди зі всіх куточків України. Турнір називався — "Єдина країна” і відбувався два роки поспіль. Цей турнір був наймасштабнішою футбольною подією Дубна, аж поки сумна подія не обірвала це. Більше року тому від нас пішов ідейний натхненник цього турніру, душа Дубенського дитячого футболу – Філик Олег Борисович, - розповідає один із місцевих футболістів. — Олег Борисович – це людина з активною громадянською позицією, з яким багато хто пліч-о-пліч стояв на барикадах Майдану. Він завжди говорив правду в обличчя та вчив дітей бути не тільки футболістами, а в першу чергу — людьми. Сьогодні його немає з нами, але його ідеї продовжують втілюватися однодумцями.

 

На турнір, присвячений пам’яті відомого дубенчанина приїдуть його друзі, для котрих він був наставником, другом, а комусь і другим батьком. Так кажуть вихованці Олега Філика.
Нагадуємо, початок ігор відбудеться 25 серпня о 9-ій годині, а відкриття турніру — о 12-ій годині на стадіоні «Спартак».
2937

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...