У Дубрівці відкрили оновлений фельдшерсько-акушерський пункт

У Дубрівці відкрили оновлений фельдшерсько-акушерський пункт
У селі Дубрівка Привільненської громади відкрили оновлений фельдшерсько-акушерський пункт. Приміщенню було вже понад 40 років, воно було занедбане, провалювалася підлога, обладнання практично ніякого не було. І тільки завдяки ініціативним мешканцям вдалося знайти Міжнародний Проект ЄС ПРООН, який допоміг відремонтувати  старе приміщення  ФАПу.

 

«Спочатку стояло завдання — об'єднати зусилля громади. Для активістів провели тренінги з написання проектних заявок та створення громадської організації для подальшої реалізації інших проектів.  Потім вже представники організації провели аналіз найактуальніших проблем громади і визначили, що саме ФАП потребує найшвидшої допомоги», зазначила  координатор Проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Ольга Кашевська.  

 

Провели капітальний  ремонт приміщення, у ФАПі встановили нові вікна, двері, облаштували електричне опалення..

 

«Нині функціонує 4 повноцінних кабінети та коридор для очікування. Меблі придбали за кошти громади Бюджет даного проекту — 360 тисяч грн. З них, кошти громади з бюджету — 160 тисяч, кошти громадської організації — 16 тисяч гривень, усі інші -  допомогаЄС», — розповів голова Привільненської громади Юрій Момотюк.

 

Облаштували і територію ФАПу. Встановлено лавку, смітник, пандус, викладено  бруківкою стежку, замінено огорожу, а також зрізані старі аварійні дерева. Далі у планах громади — участь в інших конкурсах та грантах. Про це повідомляє Проект Пульс USAID Рівненського Регіонального відділення АМУ.


Фотогалерея:
У Дубрівці відкрили оновлений фельдшерсько-акушерський пункт 0У Дубрівці відкрили оновлений фельдшерсько-акушерський пункт 1
1931

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...