Директор гімназії №2 заборонила збирати благодійні батьківські внески
Ще навесні цього року директор гімназії №2 м. Дубна Людмила Комолова повідомила, що з нового навчального року категорично заборонить збирати кошти з батьків на потреби школи. Навчальний рік розпочався і директор від своїх слів не відмовилася. Про це пише у Фейсбуці місцевий активіст Сергій Раковський.
«Завжди поважав людей, які дотримуються свого слова. Директор гімназії №2 ще в травні у своїй відповіді на мої запити заявила, що на своєму щорічному звіті вона буде пропонувати заборонити збирати гроші з батьків, оскільки фінансування поліпшилось. І сьогодні це сталось. На зборах було прийняте таке рішення. Щиро вдячний.

Коментарі